4kid.store - Інтернет магазин дитячих товарів і товарів для батьків

08:00 - 20:00
Сейчас открыто
г. Каменское, Улица Республиканская, 9

Товары

263 грн.
Есть в наличии
555 грн.
Есть в наличии
204 грн.
Есть в наличии
3 738 грн.
Есть в наличии
6 862 грн.
Есть в наличии

Информация о компании

Интернет-магазины / Все для матери и ребенка
4kid.store, Інтернет-магазин іграшок та дитячих товарів пропонує Вам придбати іграшки для вашої дитини, дитячий транспорт, манежі та інші товари.Все, що Вам потрібне, ви знайдете у нас. Вам не потрібно більше ходити довго по магазинам.

4kid.store, Інтернет-магазин іграшок та дитячих товарів пропонує Вам придбати іграшки для вашої дитини, дитячий транспорт, манежі та інші товари.

Все, що Вам потрібне, ви знайдете у нас. 

Вам не потрібно більше ходити довго по магазинам.

Интернет-магазины / Одежда, обувь, аксессуары
Усі батьки мріють щоб їх крихітка була наймоднішим та найкрасивішим серед всі.І ми знаємо до кого Вам потрібно зернутись за допомогою.У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти все саме необхідне з одягу для Вашої дитини.І найголовніше - це ціна та якість товару.Ми відповідаємо за те, що купуєте. Ми цінуємо свого покупця.

Усі батьки мріють щоб їх крихітка була наймоднішим та найкрасивішим серед всі.

І ми знаємо до кого Вам потрібно зернутись за допомогою.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти все саме необхідне з одягу для Вашої дитини.

І найголовніше - це ціна та якість товару.

Ми відповідаємо за те, що купуєте. 

Ми цінуємо свого покупця.

Декор, товары для дома, хозтовары / Елки, елочные игрушки, украшения
Новий Рік - що це за свято? Саме цього чекає кожна дитини і навіть дорослий.А без чого не обходиться кожний Новий Рік?) Звичайно без ялинки та іграшок на неї.Кожен рік Ви прикрашаєте свою зелену подружку старими іграшками, а в цей Новий рік Вам дуже закортіло зробити щось яскраве, гарне, нове.І в цей час у батьків починається паніка!!! Адже ще потрібно багато справ зробити і тому немає часу бігати по магазінам та вибирати нові прикраси для ялинки та для декору хатинки.І в цей час ми з задоволенням прийдемо Вам на помічь, щоб допомогти Вам створити затишок, гарну атмосферу та красу у Вашому будинку.  Ви зможете придбати найяскравіші іграшки в нашому інтернет-магазині.І саме найголовніше...

Новий Рік - що це за свято? Саме цього чекає кожна дитини і навіть дорослий.

А без чого не обходиться кожний Новий Рік?) Звичайно без ялинки та іграшок на неї.

Кожен рік Ви прикрашаєте свою зелену подружку старими іграшками, а в цей Новий рік Вам дуже закортіло зробити щось яскраве, гарне, нове.

І в цей час у батьків починається паніка!!! Адже ще потрібно багато справ зробити і тому немає часу бігати по магазінам та вибирати нові прикраси для ялинки та для декору хатинки.

І в цей час ми з задоволенням прийдемо Вам на помічь, щоб допомогти Вам створити затишок, гарну атмосферу та красу у Вашому будинку.  Ви зможете придбати найяскравіші іграшки в нашому інтернет-магазині.

І саме найголовніше цінова політика на будь-який смак.

Будемо чекати Вас і з задоволенням допоможемо.  

Товары для спорта, активного отдыха, туризма / Батуты, надувные аттракционы, оборудование для детских площадок
Надувні батути - найпопулярніші і безпечні дитячі атракціони. Пропонуємо великий вибір як класичних, так і нових оригінальних батутів. Надувний матрац, батут - це чудовий подарунок для дитини на будь-яке свято.Купити надувний матрац, батут можна, оформивши замовлення у нас на сайті.

Надувні батути - найпопулярніші і безпечні дитячі атракціони. Пропонуємо великий вибір як класичних, так і нових оригінальних батутів. Надувний матрац, батут - це чудовий подарунок для дитини на будь-яке свято.

Купити надувний матрац, батут можна, оформивши замовлення у нас на сайті.

Товары для спорта, активного отдыха, туризма / Велосипеды, электровелосипеды и аксессуары
Мабудь, хоч раз у житті, батьки задавали собі питання: "Як активно, цікаво провести час зі своєю дитиною?"Що потрібно для цього?В нас є відповідь на ці питання)Довга прогулянка на велосипеді разом зі своєю дитиною. Навчити дитину кататися на самокаті, беговелі, роликах, картингах. Чи не найкраще заняття для батьків у вільний час. Бачити як твоя крихітка набирає навиків.Також навчити свою, зовсім маленьку дитинку, першим крокам. Для цього Вамбудуть потрібні ходунки для малечи.

Мабудь, хоч раз у житті, батьки задавали собі питання: "Як активно, цікаво провести час зі своєю дитиною?"

Що потрібно для цього?

В нас є відповідь на ці питання)

Довга прогулянка на велосипеді разом зі своєю дитиною. 

Навчити дитину кататися на самокаті, беговелі, роликах, картингах. Чи не найкраще заняття для батьків у вільний час. Бачити як твоя крихітка набирає навиків.

Також навчити свою, зовсім маленьку дитинку, першим крокам. Для цього Вамбудуть потрібні ходунки для малечи.

Товары для спорта, активного отдыха, туризма / Ролики, скейты, самокаты, джамперы
Навчити дитину самостійно кататися та тримати рівновагу на скейті, самокаті та роликах. Це дуже відповідальна робота.А щоб Ваша дитина впевнено трималась на ногах на цьому чудо транспорті, треба не лише прикласти зусилля в навчані, а й придбати гарний, якісний товар.Все, що може зацікавити Вашу дитину у виборі трнспорту для активного віпочинку є в нас на сайті. 

Навчити дитину самостійно кататися та тримати рівновагу на скейті, самокаті та роликах. Це дуже відповідальна робота.

А щоб Ваша дитина впевнено трималась на ногах на цьому чудо транспорті, треба не лише прикласти зусилля в навчані, а й придбати гарний, якісний товар.

Все, що може зацікавити Вашу дитину у виборі трнспорту для активного віпочинку є в нас на сайті. 

Товары для спорта, активного отдыха, туризма / Товары для зимних видов спорта
Я лечу, лечу, лечу -Накатаюсь досхочу.Все униз, униз, униз -Мимо сосен і беріз.Я веду, веду, веду -Саночки на поводу,Бо з гори санки летять,А на гору - не хотять... Санчати це найголовніший траспорт, який повинен бути у дитини у зимку. Без них не проходить ні один день. Щоб Ваш дитина з радістю виходила на прогулянку зимою їй треба придбати санчата. І в цьому питанні ми Вам допоможемо.

Я лечу, лечу, лечу -

Накатаюсь досхочу.
Все униз, униз, униз -
Мимо сосен і беріз.
Я веду, веду, веду -
Саночки на поводу,
Бо з гори санки летять,
А на гору - не хотять... 

Санчати це найголовніший траспорт, який повинен бути у дитини у зимку. Без них не проходить ні один день. Щоб Ваш дитина з радістю виходила на прогулянку зимою їй треба придбати санчата. І в цьому питанні ми Вам допоможемо.

Товары для спорта, активного отдыха, туризма / Товары для игровых видов спорта
Ви вважаєте, що ваш малюк недостатньо взаємодіє з іншими дітьми? Ви не самотні в своїх переживаннях. Спосіб життя, що нав'язується сучасним світом, часто не дозволяє дітям згрупуватися. Але, будучи батьком, Ви можете змінити ситуацію і додати в життя вашої дитини багато яскравих моментів. Як? Залучаючи його в різні види діяльності, звичайно! Безсумнівно, важливу роль при цьому відіграють командні ігри. Завдяки їм дитина вчиться координувати свої дії з іншими гравцями. До того ж така форма фізичної активності допомагає малюкові подружитися з іншими дітьми і побудувати з ними довірчі відносини.

Ви вважаєте, що ваш малюк недостатньо взаємодіє з іншими дітьми? Ви не самотні в своїх переживаннях. Спосіб життя, що нав'язується сучасним світом, часто не дозволяє дітям згрупуватися. Але, будучи батьком, Ви можете змінити ситуацію і додати в життя вашої дитини багато яскравих моментів. Як? Залучаючи його в різні види діяльності, звичайно! Безсумнівно, важливу роль при цьому відіграють командні ігри. Завдяки їм дитина вчиться координувати свої дії з іншими гравцями. До того ж така форма фізичної активності допомагає малюкові подружитися з іншими дітьми і побудувати з ними довірчі відносини.

Товары для спорта, активного отдыха, туризма / Электротранспорт
Ще зовсім не давно, такі слова як гіроскутер, моноколесо, електросамокат та інші викликали у багатьох здивування, а сьогодні цей персональних електротранспорт є невідємною частиною нашого життя.Сучасні діти намагаються йти в ногу з часом і їм подобається постійно пробувати щось нове.Якщо Ви хочете здивувати і порадувати вашу дитину, купіть йому гіроборд, електромашину, сігвей.

Ще зовсім не давно, такі слова як гіроскутер, моноколесо, електросамокат та інші викликали у багатьох здивування, а сьогодні цей персональних електротранспорт є невідємною частиною нашого життя.

Сучасні діти намагаються йти в ногу з часом і їм подобається постійно пробувати щось нове.

Якщо Ви хочете здивувати і порадувати вашу дитину, купіть йому гіроборд, електромашину, сігвей.

Шоппинг / Все для будущих мам
Різноманітні товари для мам: слінги, рюкзаки переноски та інше

Різноманітні товари для мам: слінги, рюкзаки переноски та інше

Шоппинг / Детская одежда, обувь
Догляд за малюком - дуже не проста справа для батьків у всіх сенсах.І підбір відповідного одягу - одна з найскладніших завдань, яке доводиться вирішувати.

Догляд за малюком - дуже не проста справа для батьків у всіх сенсах.

І підбір відповідного одягу - одна з найскладніших завдань, яке доводиться вирішувати.

Шоппинг / Детские игрушки
Іграшок за багато не буваеє. Про це знають всі батьки. Тому пропонуємо Вам зайти до нас на сайт і зробити гарний подарунок для своє малечи.

Іграшок за багато не буваеє. Про це знають всі батьки. Тому пропонуємо Вам зайти до нас на сайт і зробити гарний подарунок для своє малечи.

Шоппинг / Товары для творчества, hand-made, хобби
Кращі за якістю товари товари для творчості можливо придбати легко та шкидко і за вельми приємними цінами.Для цього Вам не потрібно виходити з дому. Ви можите зайти до нас в інтернет-магазин та вибрати все, що Вам потрібно.

Кращі за якістю товари товари для творчості можливо придбати легко та шкидко і за вельми приємними цінами.

Для цього Вам не потрібно виходити з дому. Ви можите зайти до нас в інтернет-магазин та вибрати все, що Вам потрібно.

Шоппинг / Школьная форма
Шкільна форма різних моделей, різного качества та за різними цінами. 

Шкільна форма різних моделей, різного качества та за різними цінами. 

Шоппинг / Настольные игры, активные игры
Настільні та розвиваючі ігри для Вашої дитини.

Настільні та розвиваючі ігри для Вашої дитини.

Обслуживание
(0 оценок)
Месторасположение
(0 оценок)
Цены
(0 оценок)
312 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва. Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Месторасположение
0/12
Цены
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: